Paard Datum Baan Resultaat Pikeur Trainer
Faday Scott 26-09-2021 Duindigt ( koers 9 st.nr. 15. 1920 meter Bandenstart) Niet gestart Thomas Bos Rob de Vlieger
Kristy Scott 26-09-2021 Duindigt ( koers 8 st.nr. 10. 2000 meter ) 3e plaats 1:17.3 Dion Tesselaar Dion Tesselaar
May Scott 19-09-2021 Munchen-Daglfing (kwali. st.nr. 3. 1609 meter) Niet gestart Josef Sparber Josef Sparber
Faday Scott 19-09-2021 Alkmaar ( koers 6 st.nr. 5. 2110 meter bandenstart) 1e plaats 1:18.8 Nikita Menger Rob de Vlieger
Lucky Scott 15-09-2021 Straubing (koers 5st.nr. 1. 1925 meter) 4e plaats 1:19.3 Gerhard Mayr Gerhard Mayr
Kathy Scott 12-09-2021 Gelsenkirchen (koers 9 st.nr. 4. 2000 meter) 5e plaats 1.17.1 Robin Bot Michael Nimczyk
Kaitlin Way Scott 11-09-2021 Bollnas (koers 8 st.nr. 5. 2140 meter) 5e plaats 1.14.4 Mats Djuse Jan-Olov Persson
Faday Scott 10-09-2021 Emmeloord (koers 5 st.nr. 7. 2105 meter) 1e plaats 1.24.3 Thomas Bos Rob de Vlieger
Garland Scott 06-09-2021 Alborg ( koers 9 st.nr. 9 1660 meter bandenstart) 6e plaats 1:18.4 Mick Holmans Charlotte Gregersen
Luna Scott 04-09-2021 Berlijn- Mariendorf ( Koers 12 st.nr. 5. 1900 meter) 5e plaats 1.14.5 Jaap van Rijn Erwin Bot
Faday Scott 04-09-2021 Berlijn- Mariendorf ( Koers 8 st.nr. 1. 1900 meter ) 6e plaats 1:13.2 Rob de Vlieger Rob de Vlieger
Jack Scott 03-09-2021 Berlijn- Mariendorf ( Koers 9 st. nr. 4. 3200 meter bandenstart) 1e plaats 1:14.8 Rudi Haller Rudi Haller
Lucky Scott 03-09-2021 Berlijn- Mariendorf ( Koers 1 st. nr. 1. 1900 meter) uitg. Gerhard Mayr Gerhard Mayr
Kaitlin Way Scott 27-08-2021 Bergsaker ( Koers 10 st. nr. 7. 1640 meter ) uitg. Mats Djuse Jan-Olov Persson
Jack Scott 22-08-2021 Berlijn- Mariendorf ( Koers 10 st. nr. 8. 1900 meter ) 5e plaats 1.14.4 Rudi Haller Rudi Haller
Luna Scott 21-08-2021 Berlijn- Mariendorf (koers 12 st. nr. 5 . 1900 meter) 2e plaats 1:14.6 Jaap van Rijn Erwin Bot
Garland Scott 21-08-2021 Billund ( koers 2 st.nr. 10. 2020 meter bandenstart) ongeplaatst Mick Holmans Charlotte Gregersen
Faday Scott 15-08-2021 Drenstenfurt ( koers 3 st.nr.2. 2100 meter) 2e plaats Rob de Vlieger Rob de Vlieger
Iam Velten Scott 15-08-2021 Aarhus ( koers 2 st.nr. 5. 1800 meter) 6e plaats 1:16.4 Nicklas Korfitsen Finn Larsen
Kaitlin Way Scott 08-08-2021 Dannero ( koers 4 st.nr.1. 1640 meter) 1e plaats 1:12.7 Mats Djuse Jan-Olov Persson
Jack Scott 08-08-2021 Munchen-Daglfing (koers 7 st.nr. 4 2100 meter) 4e plaats 1:16.6 Rudi Haller Rudi Haller
Garland Scott 07-08-2021 Arhus ( koers 2 st.nr. 9. 1800 meter) 5e plaats 1.19.3 Mick Holmans Charlotte Gregersen
Kristy Scott 07-08-2021 Wolvega ( koers 8 st.nr. 2. 1609 meter) 6e plaats 1:16.1 Dion Tesselaar Dion Tesselaar
Kristy Scott 01-08-2021 Groningen (koers 2 st.nr. 1. 2300 meter) uitg. Jim Veldman Dion Tesselaar
Garland Scott 31-07-2021 Alborg ( koers 2 st.nr. 9 1660 meter bandenstart) 4e plaats 1:18.9 Mick Holmans Charlotte Gregersen
Kaitlin Way Scott 31-07-2021 Hagmyren ( koers 8 st. nr. 4. 2140 meter Bandenstart) ongeplaatst 1:15.0 Mats Djuse Jan-Olov Persson
Mylie Scott 25-07-2021 Charlottenlund ( koers 1 st.nr. 6 2000 meter) 1e plaats 1:19.3 Meiko Bockmann Heiner Christiansen
Faday Scott 25-07-2021 Duindigt ( koers 6 st.nr. 8 1920 meter Bandenstart) 1e plaats 1:17.2 Nikita Menger Rob de Vlieger
Luna Scott 21-07-2021 Gelsenkirchen (koers 3 st.nr. 2. 2000 meter) 4e plaats 1:17.4 Dion Tesselaar Dion Tesselaar
Jack Scott 20-07-2021 Avenches (koers 4 st.nr. 2 2400 meter bandenstart) 2e plaats 1:15.9 Rudi Haller Rudi Haller
Iam Velten Scott 19-07-2021 Skive (koers 7 st.nr. 7 2060 meter) 3e plaats 1:17.1 Andreasen Martin Finn Larsen
Faday Scott 18-07-2021 Monchengladbach (koers 11 st.nr. 3 2100 meter) 2e plaats 1:14.6 Thomas Bos Rob de Vlieger
Kristy Scott 18-07-2021 Groningen (koers 2 st.nr. 10 2300 meter) 3e plaats 1:19.4 Dion Tesselaar Dion Tesselaar
Kaitlin Way Scott 17-07-2021 Arjang ( koers 10 st.nr.4 2140 meter Bandenstart) ongeplaatst 1:15.0 Orjan Kihlstrom Jan-Olov Persson
Lars Scott 13-07-2021 Hamburg ( kwali. st.nr. 1 2200 meter) 1:21.9 voldoende Marciano Hauber Michael Nimczyk
Mylie Scott 13-07-2021 Hamburg ( kwali. st.nr. 1 1680 meter) 1:19.6 voldoende Meiko Bockmann Heiner Christiansen
Iam Velten Scott 12-07-2021 Aalborg ( koers 4 st.nr. 7 2140 meter) 4e plaats 1:15.4 Rene Kjaer Finn Larsen
Jack Scott 07-07-2021 Munchen-Daglfing (koers 4 st.nr. 2 2125 meter Bandenstart) 4e plaats 1:16.0 Michael Schmid Rudi Haller
Kaitlin Way Scott 06-07-2021 Halmstad ( koers 3 st.nr. 7 2140 meter) 3e plaats 1:14.1 Mats Djuse Jan-Olov Persson
Faday Scott 05-07-2021 Dinslaken ( koers 7 st.nr. 2 1750 meter) 2e plaats 1:16.0 Rob de Vlieger Rob de Vlieger
Luna Scott 04-07-2021 Berlijn- Mariendorf ( Koers 6 st. nr. 3 1900 meter) 2e plaats 1:16.5 Dion Tesselaar Dion Tesselaar
Iam Velten Scott 03-07-2021 Fyen's ( Koers 6 st. nr. 7 2140 meter) 3e plaats 1:16.2 Rene Kjaer Finn Larsen
Lucky Scott 27-06-2021 Welser ( kwali. st.nr.1 1700 meter) 1.21.6 voldoende Gerhard Mayr Gerhard Mayr
Kathy Scott 27-06-2021 Monchengladbach (Kwali. st.nr. 6 2100 meter) 1.20.8 voldoende Marciano Hauber Michael Nimczyk
Kristy Scott 27-06-2021 Duindigt ( koers 4 st.nr. 1 2000 meter ) 5e plaats 1.16.8 Dion Tesselaar Dion Tesselaar
Kaitlin Way Scott 25-06-2021 Hagmyren ( koers 6 st. nr. 12 3180 meter Bandenstart) 3e plaats 1:16.0 Mats Djuse Jan-Olov Persson
Kaitlin Way Scott 19-06-2021 Boden ( koers 9 st.nr.3 2140 meter Bandenstart) ongeplaatst Mats Djuse Jan-Olov Persson
Faday Scott 13-06-2021 Duindigt ( koers 5 st.nr. 3 1900 meter Bandenstart) 2e plaats 1:21.4 Thomas Bos Rob de Vlieger
Luna Scott 11-06-2021 Wolvega ( koers 9 st.nr. 5 2100 meter) uitg. Dion Tesselaar Dion Tesselaar
Kristy Scott 06-06-2021 Groningen (koers 1 st.nr. 3 1700 meter) 1e plaats 1:19.1 Dion Tesselaar Dion Tesselaar
Jack Scott 05-06-2021 Avenches (koers 2 st.nr. 9 2400 meter bandenstart) 2e plaats 1:17.9 Rudi Haller Rudi Haller
Faday Scott 30-05-2021 Duindigt ( koers 7 st.nr. 11 1940 meter Bandenstart) 3e plaats 1:23.9 Rob de Vlieger Rob de Vlieger
Kristy Scott 28-05-2021 wolvega ( koers 6 st.nr. 6 2100 meter) 5e plaats 1:16.9 Dion Tesselaar Dion Tesselaar
Faday Scott 24-05-2021 Dinslaken (koers 5 st.nr. 3 2100 meter) 2e plaats 1:17.6 Rob de Vlieger Rob de Vlieger
Kaitlin Way Scott 22-05-2021 Gavle (koers 4 st.nr. 2 2140 meter) 1e plaats 1:14.7 Mats Djuse Jan-Olov Persson
Luna Scott 21-05-2021 Wolvega ( koers 1 st.nr. 7 2100 meter) uitg. Dion Tesselaar Dion Tesselaar
Jack Scott 16-05-2021 Berlijn- Mariendorf (koers 8 st. nr. 2 1900 meter) 2e plaats 1:14.7 Rudi Haller Rudi Haller
Faday Scott 16-05-2021 Duindigt ( koers 7 st.nr. 12 1940 meter Bandenstart) 5e plaats 1:27.7 Rob de Vlieger Rob de Vlieger
Kristy Scott 13-05-2021 Groningen (koers 2 st.nr. 4 2300 meter) uitg. Jeffery Mieras Dion Tesselaar
Luna Scott 11-05-2021 Wolvega ( kwali. 9 st.nr. 1 2100 meter) voldoende 1:16.5 Dion Tesselaar Dion Tesselaar
Faday Scott 05-05-2021 Duindigt ( koers 4 st.nr. 3 1900 meter Bandenstart) 2e plaats 1:23.6 Rob de Vlieger Rob de Vlieger
Faday Scott 25-04-2021 Duindigt ( koers 7 st.nr. 2 1920 meter Bandenstart) 2e plaats 1:21.6 Rob de Vlieger Rob de Vlieger
Jack Scott 25-04-2021 Berlijn- Mariendorf (koers 5 st. nr. 3 1900 meter) 4e plaats 1:14.5 Rudi Haller Rudi Haller
Kaitlin Way Scott 23-04-2021 Gavle (koers 4 st.nr. 4 2140 meter) 4e plaats 1:16.7 Jan-Olov persson Jan-Olov Persson
Faday Scott 20-04-2021 Alkmaar ( koers 4 st.nr. 4 2380 meter bandenstart) 5e plaats 1:22.4 Thomas Bos Rob de Vlieger
Luuk Scott 17-04-2021 Berlijn- Mariendorf ( Kwali. st. nr. 1 2100 meter voldoende 1:18.8 Erwin Bot Erwin Bot
Kristy Scott 14-04-2021 Wolvega ( koers 6 st.nr. 5 2100 meter) 3e plaats 1:16.6 Jeffery Mieras Dion Tesselaar
Kaitlin Way Scott 04-04-2021 Romme (koers 2 st.nr. 4 2140 meter) 5e plaats 1:16.4 Mats Djuse Jan-Olov Persson
Kristy Scott 28-03-2021 Duindigt ( koers 9 st.nr. 9 2000 meter) 2e plaats 1:20.5 Dion Tesselaar Dion Tesselaar
Jack Scott 25-03-2021 Avenches (koers 1 st.nr. 4 2400 meter bandenstart) 1e plaats 1:17.7 Rudi Haller Rudi Haller
Kaitlin Way Scott 07-03-2021 Umaker (koers 5 st.nr. 13 2160 meter bandenstart) 2e plaats 1:16.5 Mats Djuse Jan-Olov Persson
Kaitlin Way Scott 27-02-2021 Romme (koers 2 st.nr. 6 1640 meter) 6e plaats 1:14.0 Mats Djuse Jan-Olov Persson
Kristy Scott 25-02-2021 Wolvega ( kwali. 3 st.nr.2 2100 meter) Voldoende 1:18.3 Dion Tesselaar Dion Tesselaar
Kaitlin Way Scott 05-02-2021 Bollnas (koers 4 st.nr. 4 2140 meter) 1e plaats 1:16.3 Mats Djuse Jan-Olov Persson
Iam Velten Scott 09-01-2021 Dinslaken (koers 1 st.nr. 4 2100 meter) 2e plaats 1:17.8 Niels Jongejans Henk Hamming
Kathy Scott 20-12-2020 Monchengladbach (koers 7 st.nr. 6 2100 meter) 2e plaats 1:17.4 Robin Bot Michael Nimczyk
Iam Velten Scott 20-12-2020 Monchengladbach (koers 7 st.nr. 1 2100 meter) ongeplaatst 1:17.7 Niels van de Tol Henk Hamming
Faday Scott 13-12-2020 Monchengladbach (koers 4 st.nr. 1 2100 meter) 6e plaats 1:15.3 Thomas Bos Rob de Vlieger
Kathy Scott 05-12-2020 Dinslaken (koers 8 st.nr. 11 2100 meter) 1e plaats 1:18.5 Robin Bot Michael Nimczyk
Faday Scott 05-12-2020 Dinslaken (koers 7 st.nr. 7 2100 meter) 1e plaats 1:17.2 Rob de Vlieger Rob de Vlieger
Hummer Scott 23-11-2020 Gelsenkirchen (koers 2 st.nr. 8 2000 meter) 4e plaats 1:15.8 Jeffery Mieras Dion Tesselaar
Faday Scott 21-11-2020 Dinslaken (koers 3 st.nr. 6 2100 meter) 3e plaats 1:16.9 Rob de Vlieger Rob de Vlieger
Alain Scott 10-11-2020 Straubing (koers 3 st.nr. 4 1925 meter) ongeplaatst 1:22.3 Hans Hellmeier Max Eisenreich
Faday Scott 08-11-2020 Gelsenkirchen (koers 9 st.nr. 9 1900 meter) 3e plaats 1:16.2 Rob de Vlieger Rob de Vlieger
Kathy Scott 11-11-2020 Gelsenkirchen (koers 8 st.nr. 7 1900 meter) 5e plaats 1:17.6 Robin Bot Michael Nimczyk
Jack Scott 05-11-2020 Avenches (koers 3 st.nr. 9 2350 meter) 1e plaats 1:17.7 Rudi Haller Rudi Haller
Alain Scott 01-11-2020 Straubing (koers 8 st.nr. 1 1925 meter) uitg. Marion Dinzinger Victor Gentz
Hummer Scott 31-10-2020 Jagersro (koers 5 st.nr. 5 1640 meter) 4e plaats 1:11.6 Dion Tesselaar Dion Tesselaar
Kathy Scott 25-10-2020 Berlijn- Mariendorf (koers 4 st. nr. 1 1900 meter) 2e plaats 1:15.1 Micheal Nimczyk Michael Nimczyk
Jack Scott 25-10-2020 Berlijn- Mariendorf (koers 13 st. nr. 9 1900 meter) 4e plaats 1:13.6 Rudi Haller Rudi Haller
Alain Scott 22-10-2020 Munchen-Daglfing (koers 7 st.nr. 5 2100 meter) 3e plaats 1:18.5 Marisa Bock Victor Gentz
Kaitlin Way Scott 15-10-2020 Aby ( koers 4 st.nr. 12 2160 meter bandenstart) 7e plaats 1:17.5 Peter Ingves Peter Untersteiner
Alain Scott 15-10-2020 Straubing (koers 3 st.nr. 5 1925 meter) ongeplaatst 1:20.8 Josef Eder Victor Gentz
Iam Velten Scott 09-10-2020 Wolvega ( koers 4 st.nr. 10 2100 meter) ongeplaatst 1:16.8 Eline Janssen Henk Hamming
Kathy Scott 06-10-2020 Gelsenkirchen (koers 3 st.nr. 7 2000 meter) 1e plaats 1:16.5 Micheal Nimczyk Michael Nimczyk
Luna Scott 04-10-2020 Hamburg ( koers 5 st.nr. 3 1680 meter) 6e plaats 1:17.4 Dion Tesselaar Dion Tesselaar
Alain Scott 03-10-2020 Munchen-Daglfing (koers 7 st.nr. 4 2100 meter) uitg. Alios Ortner Victor Gentz
Kathy Scott 30-09-2020 Gelsenkirchen (koers 8 st.nr. 4 1609 meter) uitg. Micheal Nimczyk Michael Nimczyk
Iam Velten Scott 30-09-2020 Joure (koers 3 st.nr. 6 2000 meter) 6e plaats 1:24.6 Niels Jongejans Henk Hamming
Faday Scott 29-09-2020 Dinslaken (koers 6 st.nr. 12 1940 meter bandenstart) uitg. Rob de Vlieger Rob de Vlieger
Jack Scott 20-09-2020 Berlijn- Mariendorf (koers 4 st. nr. 7 1900 meter) 5e plaats 1:13.3 Rudi Haller Rudi Haller
Hummer Scott 18-09-2020 Wolvega ( koers 3 st.nr. 1 2100 meter) 2e plaats 1:12.2 Dion Tesselaar Dion Tesselaar
Luna Scott 18-09-2020 Wolvega ( kwali. 2 st.nr. 2 1609 meter)) Voldoende 1:18.4 Dion Tesselaar Dion Tesselaar
Kathy Scott 18-09-2020 Berlijn- Mariendorf ( Koers 6 st. nr. 6 1900 meter ) 1e plaats 1:16.3 Micheal Nimczyk Michael Nimczyk
Faday Scott 13-09-2020 Amal (koers 5 st.nr. 4 1720 meter) 2e plaats 1:17.3 Thomas Bos Rob de Vlieger
Jack Scott 06-09-2020 Berlijn- Mariendorf ( Koers 11 st. nr. 8 1900 meter ) uitg. Rudi Haller Rudi Haller
Kaitlin Way Scott 05-09-2020 Gelsenkirchen Duitse Merrie Derby 1e serie uitg. Jorgen Sjunneson Peter Untersteiner
Kathy Scott 31-08-2020 Gelsenkirchen (koers 1 st.nr. 4 2000 meter) 2e plaats 1:18.7 Micheal Nimczyk Michael Nimczyk
Alain Scott 30-08-2020 Munchen-Daglfing (koers 4 st.nr. 7 2100 meter) 6e plaats 1:21.1 Emma Jaarlijks Victor Gentz
Alain Scott 25-08-2020 Munchen-Daglfing (koers 7 st.nr. 7 2100 meter) 6e plaats 1:19.5 Emma Jaarlijks Victor Gentz
Jack Scott 25-08-2020 Munchen-Daglfing (kwali 3 st.nr. 1 2100 meter) Voldoende 1:16.6 Rudi Haller Rudi Haller
Kristy Scott 22-08-2020 Gelsenkirchen (koers 2 st.nr. 1 2000 meter) ongeplaatst 1:18.5 Dion Tesselaar Dion Tesselaar
French Connection 21-08-2020 Wolvega ( koers 5 st.nr. 12 2100 meter) uitg. Kees Kamminga Kees Kamminga
Faday Scott 19-08-2020 Emmeloord (koers 6 st.nr. 4 2080 meter) 1e plaats 1:19.2 Rob de Vlieger Rob de Vlieger
Iam Velten Scott 19-08-2020 Emmeloord (koers 3 st.nr. 2 2080 meter) 2e plaats 1:22.0 Eline Janssen Henk Hamming
Kaitlin Way Scott 13-08-2020 Aby ( koers 2 st.nr. 4 2140 meter) 4e plaats 1:15.6 Peter Untersteiner Peter Untersteiner
Kathy Scott 09-08-2020 Monchengladbach (kwali. 2 st.nr. 2 2100 meter) voldoende 1:17.4 Micheal Nimczyk Michael Nimczyk
Faday Scott 07-08-2020 Duindigt ( koers 6 st.nr. 9 1940 meter Bandenstart) 1e plaats 1:18.8 Rob de Vlieger Rob de Vlieger
Jack Scott 01-08-2020 Berlijn- Mariendorf (koers 4 st. nr. 6 1900 meter) 4e plaats 1:14.2 Rudi Haller Rudi Haller
Iam Velten Scott 29-07-2020 Joure (koers 4 st.nr. 2 1975 meter bandenstart) 1e plaats 1:21.4 Eline Janssen Henk Hamming
Kaitlin Way Scott 27-07-2020 Tingsryd (koers 7 st.nr, 7 1609 meter) uitg. Peter Untersteiner Peter Untersteiner
French Connection 24-07-2020 Wolvega ( koers 6 st.nr. 8 2100 meter) uitg. Kees Kamminga Kees Kamminga
Faday Scott 19-07-2020 Berlijn- Mariendorf (koers 7 st. nr. 8 1900 meter) 3e plaats 1:13.6 Rob de Vlieger Rob de Vlieger
Hummer Scott 18-07-2020 Axevalla ( koers 11 st.nr. 7 1640 meter) ongeplaatst 1:11.5 Rick Ebbinge Dion Tesselaar
French Connection 15-07-2020 Wolvega ( kwali. 7 st.nr. 2 2100 meter) voldoende 1:16.8 Kees Kamminga Kees Kamminga
Jack Scott 14-07-2020 Munchen-Daglfing (koers 3 st.nr. 2 2100 meter) 2e plaats 1:17.1 Rudi Haller Rudi Haller
Kaitlin Way Scott 13-07-2020 Halmstad ( koers 2 st.nr. 3 2140 meter) ongeplaatst 1:16.2 Johan Untersteiner Peter Untersteiner
Kristy Scott 12-07-2020 Groningen (koers 6 st.nr.3 2300 meter) 2e plaats 1:20.0 Dion Tesselaar Dion Tesselaar
Faday Scott 28-06-2020 Duindigt ( koers 7 st.nr. 3 2000 meter) 3e plaats 1:17.2 Thomas Bos Rob de Vlieger
Alain Scott 28-06-2020 Munchen-Daglfing (koers 2 st.nr. 4 2100 meter) ongeplaatst Christoph Schwarz Victor Gentz
Iam Velten Scott 26-06-2020 Monchengladbach (koers 14 st.nr. 7 2100 meter) 5e plaats 1:16.3 Niels Jongejans Henk Hamming
Hummer Scott 24-06-2020 Amal (koers 10 st.nr. 4 2080 meter) 2e plaats 1:13.2 Robin Bakker Dion Tesselaar
Jack Scott 21-06-2020 Berlijn- Mariendorf (koers 8 st. nr. 9 1900 meter) 1e plaats 1:14.6 Rudi Haller Rudi Haller
Kristy Scott 18-06-2020 Wolvega ( kwali. 4 st.nr. 6 2100 meter) voldoende 1:19.4 Dion Tesselaar Dion Tesselaar
Faday Scott 14-06-2020 Hamburg ( koers 2 st.nr. 4 1680 meter) 2e plaats 1:12.9 Rob de Vlieger Rob de Vlieger
French Connection 14-06-2020 Hamburg ( koers 1 st.nr. 3 2200 meter) uitg. Kees Kamminga Kees Kamminga
Iam Velten Scott 11-06-2020 Monchengladbach (koers 7 st.nr. 10 2100 meter) 5e plaats 1:16.2 Niels Jongejans Henk Hamming
Hummer Scott 11-06-2020 Aby ( koers 8 st.nr. 4 1640 meter) 2e plaats 1:11.3 Robin Bakker Dion Tesselaar
French Connection 05-06-2020 Wolvega ( kwali. 7 st.nr. 3 2100 meter) Voldoende 1:16.7 Kees Kamminga Kees Kamminga
Velten Vancouver 05-06-2020 Wolvega ( kwali. 6 st.nr. 2 2100 meter) Voldoende 1:17.0 Hugo Langeweg jr. Hugo Langeweg jr.
Alain Scott 07-06-2020 Berlijn- Mariendorf (koers 1 st. nr. 2 1900 meter) 5e plaats 1:17.9 Victor Gentz Josef Sparber
Hummer Scott 04-06-2020 Aby ( koers 6 st.nr. 2 2140 meter) 2e plaats 1:14.5 Daisy Paling Dion Tesselaar
Alain Scott 31-05-2020 Munchen-Daglfing (koers 2 st.nr. 5 2100 meter) 3e plaats 1:19.3 Josef Sparber Josef Sparber
Iam Velten Scott 30-05-2020 Gelsenkirchen (koers 12 st.nr. 11 2100 meter) ongeplaatst 1:18.2 Niels Jongejans Henk Hamming
Faday Scott 26-05-2020 Dinslaken (koers 5 st.nr. 2 2100 meter) 1e plaats 1:16.4 Rob de Vlieger Rob de Vlieger
French Connection 26-05-2021 Dinslaken (kwali.2 st.nr. 11 2100 meter) voldoende 1:18.8 Kees Kamminga Kees Kamminga
Kathy Scott 24-05-2020 Hamburg ( kwali. st.nr. 8 2200 meter) uitg. Robin Bot Michael Nimczyk
Jack Scott 22-05-2020 Muchen-Daglfing (koers 5 st.nr. 6 2100 meter) 1e plaats 1:16.9 Rudi Haller Rudi Haller
Alain Scott 19-05-2020 Straubing (koers 1 st.nr. 9 1925 meter) uitg. Josef Sparber Josef Sparber
Faday Scott 14-05-2020 Dinslaken (koers 6 st.nr. 2 2100 meter) 3e plaats 1:15.9 Thomas Bos Rob de Vlieger
Jack Scott 12-05-2020 Munchen-Daglfing (koers 7 st.nr. 4 2100 meter) 1e plaats 1:18.3 Rudi Haller Rudi Haller
Kaitlin Way Scott 19-04-2020 Kalmar ( koers 8 st.nr. 8 2140 meter bandenstart) 3e plaats 1:17.6 Peter Untersteiner Peter Untersteiner
Kaitlin Way Scott 06-04-2020 Halmstad ( koers 3 st.nr. 1 2140 meter bandenstart) 1e plaats 1:17.6 Peter Untersteiner Peter Untersteiner
Kaitlin Way Scott 23-03-2020 Halmstad ( kwali. 2180 meter bandenstart) Voldoende 1:19.6 Peter Ingves Peter Untersteiner
Iam Velten Scott 13-03-2020 Monchengladbach (koers 6 st.nr. 3 1900 meter) 2e plaats 1:15.7 Ferry Hollander Henk Hamming
Hummer Scott 11-03-2020 Wolvega ( koers 3 st.nr. 2 2100 meter) 3e plaats 1:14.5 Eline Janssen Dion Tesselaar
Alain Scott 08-03-2020 Berlijn- Mariendorf (koers 8 st. nr. 5 1900 meter) 4e plaats 1:17.4 Victor Gentz Victor Gentz
Jack Scott 03-03-2020 Munchen-Daglfing (kwali st.nr. 8) Voldoende 1:21.5 Christoph Fischer Rudi Haller
Faday Scott 01-03-2020 Alkmaar ( koers 6 st.nr. 2) 4e plaats 1:17.6 Thomas Bos Rob de Vlieger
William Scott 23-02-2020 Monchengladbach (koers 5 st.nr. 3 2100 meter) 4e plaats 1:17.3 Wolfgang Nimczyk Michael Nimczyk
Alain Scott 23-02-2020 Berlijn- Mariendorf ( Koers 1 st. nr. 7 1900 meter 4e plaats 1:18.7 Victor Gentz Victor Gentz
Hummer Scott 21-02-2020 Wolvega ( koers 2 st.nr. 7 2100 meter) 6e plaats 1:18.7 Dion Tesselaar Dion Tesselaar
Alain Scott 16-02-2020 Berlijn-Karlshorst (koers 7 st.nr. 1 2100 meter) ongeplaatst 1:19.3 Victor Gentz Victor Gentz
Faday Scott 16-02-2020 Gelsenkirchen (koers 10 st.nr. 8) 4e plaats 1:16.4 Mariska Middelweerd Rob de Vlieger
William Scott 12-02-2020 Gelsenkirchen (koers 3 st.nr. 10) ongeplaatst 1:19.9 Micheal Nimczyk Michael Nimczyk
Faday Scott 09-02-2020 Dinslaken (koers 6 st.nr. 5) 4e plaats 1:16.3 Claudine van Dam Rob de Vlieger
William Scott 26-01-2020 Monchengladbach (koers 11 st.nr. 9 1900 meter) 3e plaats 1:16.9 Theo Maassen Michael Nimczyk
Faday Scott 19-01-2020 Gelsenkirchen (koers st.nr. 10 1900 meter) 3e plaats 1:16.4 Willem ten Brink Rob de Vlieger
William Scott 19-01-2020 Gelsenkirchen (koers 4 st.nr. 3 1900 meter) 2e plaats 1:16.9 Robin Bot Michael Nimczyk
Alain Scott 19-01-2020 Berlijn-Karlshorst (koers 7 st.nr. 2 2100 meter) 4e plaats 1:19.6 Sebastian Bril Kay Werner
Hummer Scott 17-01-2020 Wolvega ( koers 1 st.nr. 1 2100 meter) 2e plaats 1:15.2 Eline Janssen Dion Tesselaar
Faday Scott 27-12-2019 Wolvega ( koers 5 st.nr. 3) 3e plaats 1:17.1 Lotte de Vlieger Rob de Vlieger
Alain Scott 25-12-2019 Berlijn- Mariendorf ( Koers 1 st. nr. 2 2100 meter ) 5e plaats 1:20.2 Kay Werner Kay Werner
Hummer Scott 20-12-2019 Wolvega ( koers 3 st.nr. 3 2100 meter) 3e plaats 1:14.9 Eline Janssen Dion Tesselaar
Faday Scott 16-12-2019 Gelsenkirchen (koers 6 st.nr. 2 2100 meter) 8e plaats 1:16.4 Rob de Vlieger Rob de Vlieger
Faday Scott 08-12-2019 Monchengladbach (koers 2 st.nr. 5 1900 meter) 4e plaats 1:17.8 Mariska Middelweerd Rob de Vlieger
Hummer Scott 07-12-2019 Wolvega ( koers 2 st.nr. 1 2100 meter) 3e plaats 1:14.9 Eline Janssen Dion Tesselaar
William Scott 04-12-2019 Berlijn- Mariendorf (Koers 7 st. nr. 3 1900 meter) 4e plaats 1:16.4 Thomas Maassen Michael Nimczyk
Iam Velten Scott 02-12-2019 Dinslaken (koers 5 st.nr. 12) ongeplaatst 1:20.8 Niels Jongejans Henk Hamming
Hummer Scott 22-11-2019 Wolvega ( kwali.) voldoende 1:15.9 Dion Tesselaar Dion Tesselaar
Alain Scott 17-10-2019 Berlijn- Mariendorf (koers 1 st. nr. 6 2100 meter) 5e plaats 1:17.4 Kay Werner Andre Pogel
William Scott 22-10-2019 Gelsenkirchen (koers 2 st.nr. 9 1900 meter) 3e plaats 1:15.3 Micheal Nimczyk Michael Nimczyk
Alain Scott 20-10-2019 Berlijn- Mariendorf (koers 6 st. nr. 3 1900 meter) 8e plaats 1:18.6 Kay Werner Andre Pogel
Faday Scott 11-10-2019 Wolvega ( koers 4 st.nr. 12) ongeplaatst Thomas Bos Rob de Vlieger
Alain Scott 06-10-2019 Berlijn- Mariendorf (koers 1 st. nr. 4 1900 meter) 4e plaats 1:18.7 Andre Pogel Andre Pogel
Iam Velten Scott 29-09-2019 Monchengladbach (koers 5 st.nr. 6 1900 meter) 1e plaats 1:17.7 Niels Jongejans Henk Hamming
William Scott 18-09-2020 Monchengladbach (koers 2 st.nr. 6 1900 meter) 1e plaats 1:16.6 Robin Bot Michael Nimczyk
Iam Velten Scott 15-09-2019 Bedburg-Hau (koers 2 st.nr. 5 1900 meter) 4e plaats 1:18.2 Niels Jongejans Henk Hamming
Faday Scott 14-09-2019 Bedburg-Hau (koers 4 st.nr. 8 1900 meter) 7e plaats 1:16.0 Rob de Vlieger Rob de Vlieger
William Scott 08-09-2019 Gelsenkirchen (koers 12 st.nr. 8) 2e plaats 1:17.1 Thomas Maassen Michael Nimczyk
Faday Scott 01-09-2019 Jagersro (koers 11 st.nr. 9) ongeplaatst Orjan Kihlstrom Rob de Vlieger
William Scott 24-08-2019 Monchengladbach (koers 8 st.nr. 8 1900 meter) 2e plaats 1:17.1 Cathrim Nimczyk Michael Nimczyk
Iam Velten Scott 24-08-2019 Monchengladbach (koers 11 st.nr. 9 1900 meter) 2e plaats 1:17.2 Niels Jongejans Henk Hamming
Come on Scott 14-08-2019 Eenrum (koers 5 st.nr. 8) ongeplaatst Mischa Brouwer Bas Crebas
Iam Velten Scott 24-08-2019 Dinslaken (koers 7 st.nr. 3) 2e plaats 1:19.2 Niels Jongejans Henk Hamming
Jack Scott 04-08-2019 Berlijn- Mariendorf (koers 13 st. nr. 3 1900 meter) 2e plaats 1:15.0 Rudi Haller Rudi Haller
Faday Scott 02-08-2019 Berlijn- Mariendorf (Koers 9 st. nr. 2 1900 meter ) 5e plaats 1:16.8 Thomas Bos Rob de Vlieger
William Scott 02-08-2019 Berlijn- Mariendorf (koers 3 st. nr. 5 1900 meter) 2e plaats 1:14.3 Thomas Mayr Michael Nimczyk
Jack Scott 21-07-2019 Berlijn- Mariendorf (Koers 2 st. nr. 6 1900 meter) uitg. Rudi Haller Rudi Haller
Jet Scott 21-07-2019 Berlijn- Mariendorf (Koers 3 st. nr. 9 1900 meter) uitg. Dion Tesselaar Dion Tesselaar
Gentle Scott 14-07-2019 Muchen-Daglfing (koers 3 st.nr. 9) ongeplaatst 1:18.5 Elisabeth Holl E.Holl
Faday Scott 14-07-2019 Monchengladbach (koers 11 st.nr.8 1900 meter) 2e plaats 1:14.5 Thomas Bos Rob de Vlieger
Faday Scott 14-07-2019 Monchengladbach ( koers 3 st.nr.2) 3e plaats 1:16.0 Thomas Bos Rob de Vlieger
Jack Scott 16-06-2019 Berlijn- Mariendorf ( Koers 1 st. nr. 4 1900 meter ) 1e plaats 1:16.6 Rudi Haller Rudi Haller
Jet Scott 14-06-2019 Wolvega ( kwali) voldoende 1:17.2 Dion Tesselaar Dion Tesselaar
Iam Velten Scott 14-06-2019 Wolvega ( koers 4 st.nr. 10) ongeplaatst 1:18.1 Niels Jongejans Henk Hamming